Modele koparek do sklejania

Modèle z kartonu Tektoy Technic to Nowa zabawka z tektury, która Zabiera Dziecko w fascynujący Świat Techniki, rozwija Umiejętności i zainteresowania. Jego nieskomplikowana Konstrukcja sprawia, że Składanie pojazdu przebiega démarrer une i jest prawdziwą frajdą Zarówno dla dzieci, Jak i dla dorosłych! MODELE z tektury Tektoy Technic zapakowane są w gustowne pudełka, przez co Idealnie nadają się na prezent. Ne wyboru Mamy różnego rodzaju pojazdy podniebne i lądowe, a także duże Domki z kartonu, które Znajdziecie w Naszym Kłodzkie zabawki z kartonu tektoy. MODELE tekturowe zostały wycięte laserem w grubej tekturze piwnej o gramaturze 1, 5 mm, co ce że są wytrzymałe, stabilne i wykonane precyzyjnie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Zabawka konstrukcyjna jest łatwa do złożenia przy pomocy obrazkowej instrukcji-nie Potrzebujemy nożyczek, jedynie odrobinę Zwykłego kleju biurowego w kilku miejscach. W zależności OD WZORU złożenie modelu zajmuje OD 0,5 do 1,5 godziny. Dzięki zastosowaniu kremowej tektury Gotowe pojazdy Można pomalować lub Dowolnie ozdobić używając kredek lub Farb. Pour le świetny pomysł na nietuzinkową zabawę, która zainspiruje Dziecko do dalszej modelarskiej drogi! Dostawa zagraniczna przedpłata-ceny dla każdego klienta zagranicznego ustalane są indywidualnie. Aby wycenić przesyłkę, przyślij Nam Mailem listę interesujących cię produktów oraz adres Dok ładny dostawy na sklep@mamaplus.pl. .

12,00 zł liste priorytetowy przedpłata (tylko Wybrane produkty). Wysyłka w 24h, dostawa około 1-3 DNI. Zobacz Więcej informacji o usłudze pakowanie na prezent. Bezpieczeństwo: zabawka 100% ekologiczna, nie Zawiera żadnych szkodliwych substancji. Zobacz także wygodne farbki w sztyfcie do malowania po kartonie! Dodaj ten produkt do jednej z utworzonych przez Ciebie liste i Zachowaj Go na Później. Właśnie zrecenzowałem terre en métal, modèle ne składania Cat excavatrice koparka W inclus szczegółowa, obrazkowa instrukcja ułatwiającą złożenie modelu. Liczba elementów w zestawie: 202. Czas składania: 1-1,5 godziny. Dostawa GRATIS przy zamówieniu krajowym opłaconym z Góry Powyżej 299 zł. Ne wyboru Kurier lub Poczta Polska. © Opisy produktów i producentów są autorskimi tekstami sklepu MamaPlus.pl. Kopiowanie lub wykorzystywanie Zabronione! Zobacz Więcej informacji o kosztach i czasie dostawy OD 12, 50 zł przedpłata Kurier.

W większości przypadków wysyłka w 24h, dostawa 1-2 DNI. Podczas składania zamówienia w Naszym Kłodzkie Możesz activer usługę pakowanie na prezent. Starannie zapakowany prezent wyślemy Pod wskazany przez Ciebie adres nous wskazanym terminie. Koszt całej Usługi à 15 zł..